Skilld

Срібний спонсор

Компанія Skilld, заснована в 2012 році чотирма друзями, є фахівцем в веб- і мобільних проектах з відкритим вихідним кодом.

Сім років потому, Skilld налічує 60 експертів з відкритого коду (Франція, Україна, Росія, Латинська Америка), увага яких зосереджена на високій якості коду та процесів, із швидким виконанням та цілодобовим робочим циклом.

Як прихильник відкритого коду (контрибуція є частиною роботи розробників, QA і менеджерів проектів), Skilld є також однією з головних дійових осіб в Drupal контрибуції: має рейтинг №1 в контрибуції для ядра Drupal 8 у Франції і №8 - у світі.

Спеціалізація на Drupal та JS, передова інфраструктура, гнучка методологія, висококваліфіковані розробники, менеджмент в аварійних ситуаціях (завдяки цілодобовому робочому циклу) і постійні пошуки новітніх технологій з відкритим вихідним кодом зробили Skilld кращим партнером багатьох престижних клієнтів та міжнародних комунікаційних агенцій, які мають справу зі Skilld для вирішення питань продуктивності веб сайтів, гібридних мобільних додатків і сайтів електронної комерції.